Peugeot 3008 pierwsza hybryda z dieslem

W czasie targów samochodowych w Genewie, Peugeot rozpoczął przyjmowanie zleceń na specjalną, numerowaną wersję 3008 HYbrid4 Limited Edition.

Ograniczona do trzystu samochodów seria 3008 HYbrid4 Limited Edition zagwarantuje przyszłemu właścicielowi ekskluzywność posiadania pierwszego na świecie całkowicie hybrydowego samochodu z silnikiem diesla. Samochody można rezerwować w sieci dystrybucji, a również zamawiać wstępnie online od 3 marca 2011 r. w jedenastu państwach Europy.

3008 HYbrid4 daje kierowcy dwieście koni mechanicznych, napęd na 4 koła, tryb “zerowej emisji”, w cyklu mieszanym emisja CO2 od 99 g/km. Z zewnątrz wyjątkowość pojazdu podkreślają czarna powłoka świateł z chromowanym paskiem diod LED, nadwozie w kolorze bieli perłowej oraz dodatkowo chromowane klamki.

W środku czeka dwukolorowa tapicerka skórzana, deska rozdzielcza całkowicie pokryta skórą oraz dodatkowo aluminiowa tabliczka z numerem pojazdu umieszczona na konsoli środkowej. Panele drzwi pokryte są pikowanym materiałem w białym kolorze guérande, podobnie jak środkowy podłokietnik. Kierownica charakteryzuje się aluminiowymi podkładkami na kciuki. Panoramiczny dach ze szkład oraz dodatkowy system wspomaga parkowanie z przodu uzupełniają standardowe wyposażenia samochody.

We Francji 3008 HYbrid4 Limited Edition będzie dostępny za czterdzieści pięć i pół tysiąca ojro

Related Post

Dodaj komentarz